HAYATIMI ADADIM

Ansızın Gelişlerin / 20-24 Şubat 2023 /

20 Şubat Pazartesi
Sabah 8. İşe gitmeden önce yanına uğrayım mı .. Elbette isterim . Hemende geldi sevgilim. Zaman kısıtlı . Biraz sarılalım o zaman. Hasret giderelim uzun zaman olmadı aslında . Yinede her zaman yan yana olmak istiyorum . Çok kalamadı yanımda işe uğurladım onu . Sabahları bu şekilde belki 5 dakika belki daha fazla benim yanıma gelmesi çok hoşuma gidiyor. Bugünde güne güzel başladık. Gün içinde konuşmaya devam .Akşam da eve gitmeden önce bi tekrar uğrayım mı .. canıma minnet tabii isterim. Geliverdi.. acıkmış birtanem ,bir yerlere gidelim ama ben evden kısa süreliğine çıkmıştım ne yapalım o zaman ..marketten alalım ekmek arası bir şeyler yapalım. Yanına da meyve suyu . Kasaya yakın gördüğü kocaman bir çikolata. Hemen aldı seviyor tatlı yemeyi (Bal ,pekmez tarzı şeyler hariç.) Arabanın içinde sevgilimin ayak üstü hazırladığını yedik.
Bu sefer ki benden kaynaklı çok uzun kalamadı .Bugün birden fazla kez bir araya gelmiş olmak güzeldi. Seninle aynı evde yaşama fikri yeniden gündemim oldu . Ne tatlı olurdu .Sabah sen işe giderken sana sarılmam ..eve gelince seni karşılamam. Umuyorum uzak değil o günler. Zamanı var bekliyorum..


24 Şubat Cuma
Sabah telefonumun sesine uyandım .Arayan Mert . İşe geç kalmış .Evden çıkıyorum şimdi asansöre binicem .Yanına geleyim mi ..Uyku sersemliği bendeki ,rüyada sanıyorum kendimi. Yorgun bi ses tamam ben hazırlanırım sen gelene kadar .
Aradı , trafik çok .Biraz geciktim sen çık dışarı..
Arabanın dışında beni bekliyor. Ona doğru koşsam mı yürüsem mi ikilemi içindeyim . Sanki film çekiyoruz . Yavaş adım atmam gerekiyor gibi. Arkada çalan müzik ta uzak yollardan..
Şimdi sarılamadım .Arabaya geçelim en iyisi . Ve nasıl özlemişim nasıl . Aslında ben dün onunla buluşmayı planlıyordum .Ama olmadı . Bugün o geldi .Beni her zamanki gibi sevindirdi . Birkaç saat birlikte zaman geçirdik. Güne enerjim yerinde ve sevgi pıtırcığı olarak başladım .Hep böyle olsun istiyorum sevgilim . Birlikte başlayalım güne ve bitirelim bir koca 12 saati . Sonrasında da yan yana olalım . Çok istiyorum . Delice bi istek bu .

Birlikte uyusak keşke sarılarak .
Hiç bırakmayacak gibi sımsıkı.
Sabahına uyansak gecenin ,gözlerimi açsam gözlerine .Takılı kalsam orda günlerce . Bi buse kondursam yanağına ,en saf haliyle .
Gülümsesem dudaklarım kıvrılsa, sana doğru eğilsem ve tam burda dursa zaman .
Yaşam akmasa. Biz kalsak, sadece ikimiz şu koca evrende. Birlikte bir sabah vakti. Öylece unutulmuşçasına...

alt
Seda TURAL & Mert İsmail AKYÜZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top